Konkurs Gepardy Biznesu 2012

P.P.H. "RAKAPOL" Sp. z o.o. znalazło się ponownie w zaszczytnym gronie firm, którym przyznano tytuł Geparda Biznesu. Wyróżnienie to jest przyznawane przedsiębiorstwom, które dynamicznie się rozwijają i w szybkim tempie zwiększają swoją wartość rynkową. Dynamiczny rozwój firmy jest oznaką pozytywnych zmian w przedsiębiorstwie i świadczy o ciągłej pracy nad podnoszeniem rozwoju usług. Dziękujemy za wyróżnienie!

Konkurs Gepardy Biznesu 2010

P.P.H. "RAKAPOL" Sp. z o.o. znalazło się w zaszczytnym gronie firm, którym przyznano tytuł Geparda Biznesu. Wyróżnienie to jest przyznawane przedsiębiorstwom, które dynamicznie się rozwijają i w szybkim tempie zwiększają swoją wartość rynkową. Dynamiczny rozwój firmy jest oznaką pozytywnych zmian w przedsiębiorstwie i świadczy o ciągłej pracy nad podnoszeniem rozwoju usług. Dziękujemy za wyróżnienie!

Gazela Biznesu edycja XII

P.P.H. "RAKAPOL" Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów XII edycji rankingu Gazele Biznesu 2011 organizowanego przez redakcję dziennika "Puls Biznesu". Gazele Biznesu 2011 to zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm. Rakapol uplasował się na 2273 pozycji na 3779 firm ujętych w rankingu ogólnopolskim.

Gazela Biznesu edycja XI

Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

Gazela Biznesu 2010 jest zatem firmą, która:
- rozpoczęła działalność przed rokiem 2007 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś;
- w latach 2007-09 ani razu nie odnotowała straty;
- w roku 2006 osiągnęła wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł i nie większą niż 200 mln zł;
- w latach 2007-09 z roku na rok odnotowywała przyrost sprzedaży;
- przynajmniej od roku 2007 publikuje swoje wyniki finansowe w Monitorze Polskim B lub udostępniła informacje na ich temat firmie Coface Poland lub redakcji "Pulsu Biznesu".

Gazela Biznesu edycja X

Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

Gazela Biznesu 2009 jest zatem firmą, która:
- rozpoczęła działalność przed rokiem 2006 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś;
- w latach 2006-08 ani razu nie odnotowała straty;
- w roku 2006 osiągnęła wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł i nie większą niż 200 mln zł;
- w latach 2006-08 z roku na rok odnotowywała przyrost sprzedaży;
- przynajmniej od roku 2006 publikuje swoje wyniki finansowe w Monitorze Polskim B lub udostępniła informacje na ich temat firmie Coface Poland lub redakcji "Pulsu Biznesu".

KLIENT

Celem naszej działalności jest dostarczanie naszym klientom produktów i usług najwyższej jakości. Dbamy o naszych stałych klientów starając się jednocześnie pozyskiwać nowych. Nasze starania są nakierowane na ciągłe doskonalenie jakości naszych usług tak, aby spełnić wszystkie wymagania klientów. Największą satysfakcję sprawia nam zadowolenie naszych klientów.

PRACOWNICY

Sukces naszego przedsiębiorstwa jest możliwy dzięki dobrze przygotowanym pracownikom. Wysokie wymagania, jakie stawiamy przed naszymi pracownikami mobilizują ich do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Oczekujemy od nich profesjonalizmu i sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków.

ZARZĄDZANIE

Sprawne i właściwe zarządzanie jest niezbędną podstawą działalności każdego przedsiębiorstwa. W naszej firmie ciągle doskonalimy metody zarządzania, tak, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał, jakim dysponujemy. Poprzez odpowiednie zarządzanie pragniemy wpływać na jakość produktów, a także polepszać warunki pracy naszych pracowników. Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia Systemu Jakości w kierowanym przez nas przedsiębiorstwie.